Nemám co na práci

24. března 2013 | Tlachání

… aneb Článek z nespavosti

No, z nespavosti možná ne, k tomu trocha na vysvětlenou. Nejde ani tak o nespavost, protože někdy naspim i čtrnáct hodin za den, ale o to, že nastal další „upíří den“. Vzhledem k tomu, že se ze mě stal člověk vyhýbající se společnosti, mám denní režim posunutej o 8 až 12 hodin, tudíž mám teďka zhruba odpoledne. Kromě toho, že sem včera kolem půl devátý večer (pro mě ráno) snídal večeři, sem toho stihnul přes noc udělat docela dost. Mám za sebou založení novejch stránek k jednomu mezinárodnímu projektu, se kerym eště nemůžu na svět, páč musí v pondělí proběhnout schvalovací kolečko. Ale je to velký a týká se to celýho světa. Bližší info v někerym z dalších článků. Samozřejmě sem musel předělat fůru řádků v CSS, aby to nějak vypadalo, protože původní šablona byla zelenej brčál. Teď tam je zelený jen tak něco (má to vzhledem k použití svoje opodstatnění), ale snad to s tou modrou sedí jako prdel na hrnec.

Abych nevyšel ze cviku, tak sem zaktualizoval asi po tejdnu svoji gé třístovku (pro ty, kerý nečetli „Článek bez nadpisu“ přiblížení – jedná se o Huawei G300). Samozřejmě že při volný paměti 80MB si někerý aplikace neodpustily hlášku o nedostatku místa. Tahle vlastnost mě na tom telefonu sere. U předchozího telefonu s Androidem to bylo okolo 20MB.

Nezapomněl sem taky trochu zevlovat na netu. Takovej ten Twitter, Google+, fóra, kerý sleduju a takový to běžný brouzdání. Skamarádil sem tablet s Google Keep, tak teď nevim, jestli mám dál používat Color Notes nebo Keep. Ten ale asi vyhraje z toho důvodu, že má synchronizaci. Přečet sem si taky něco o Feedly a jestli to bude tak, jak píšou, tak mu asi dám šanci nahradit Google Reader, kerej má za pár měsíců skončit.

Po napsání tohodle článku už fakt nemám co na práci, tak du asi hodit trojskok do peřin.

Fast bio

Ortodoxní negativista, léčba nemožná.
Grammar Nazi, co píše, jak mu zobák narost.
Eklektik, PCMR

Něco pro Saskii Burešovou

Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930