Nejedná se přímo o ňákou megalomanskou činnost, jen o to, k čemu sem se nachomejtnul. Projektama je tahle sekce nazvaná jen pro potřebu rozumnýho názvu.

Aktuální a dlouhodobý záležitosti

Tady sou věci, kerejma se zabejvám zrovna teď a sou v běhu nebo ve stádiu rozpracovanosti.

Živá voda, z.s.

zivavoda.biz

Jedná se o dlouhodobej projekt, jehož cílem je návrat vody do krajiny. Administruju web, zabejvám se IT, mapuju v QGISu a dělám, co se namane. Aktuální vzhled webu je ode mě.

Koalice STOP HF

stophf.cz

Další dlouhodobej projekt, kerej se aktuálně zabejvá prosazením zákona o zákazu hydraulickýho štěpení (tzv. frakování či fracking z anglickýho hydraulic fracturing). Návrh zákona se týká i zákazu podzemního zplyňování uhlí. Nedílnou součástěj je i petice, kerou podepsalo víc než 36 tisíc lidí. Do projektu sem se zapojil v jeho prvopočátku na začátku roku 2012 a sem jedním ze zakládajících členů. Mojí pracej je administrace webu a s tim spojený IT záležitosti. Návrh vzhledu webu je od J. Šnorberta.

Frack Free World

frackfreeworld.org

Projekt na mezinárodní úrovni zaměřující se na zákaz frakování. Opět se zde jedná o administraci webu.

Novej web pro Herecké muzeum

hereckemuzeum.cz

Tak mám konečně hotovo. Web prvního hereckýho muzea ve východních Čechách. Najdete ho přímo v Ratibořicích.

Novej web pro Společné cesty – z.s.

spolecnecesty.cz

Převedení starýho webu na CMS WordPress.

Web BASTA trio

bastatrio.cz

Web táborký kapley BASTA trio, kerou můžete potkat na koncertech po Český republice a Slovensku.

Novej web pro BroumNET

Rozpracovanej návrh novýho vzhledu webu a přechod na jinej CMS. Prozatim nezveřejněno.

IT servis a poradna

Na základě svejch víc než dvacetiletejch zkušeností práce s PC provádim softwarovou údržbu a občas si hrábnu i do hardwaru. Co se týče SW, tak je to většinou reinstalace Windows, instalace SW na základě požadavků nebo třeba vzdálená správa a helpdesk přes TeamViewer. V oblasti HW nemám problém postavit PC, vyčistit ho, zapojit do sítě atp. Prostě a jednoduše od klávesnice po router sem schopnej všeho (teda vyjma programování).

Potencálním linuxákům na potkání doporučuju (případně nainstaluju) Linux Mint, kerej je asi nejlepší volbou pro lidi, co chtěj na Linux přejít z Windows.

Hotový záležitosti

Novej vzhled webu hejtmana Lubomíra France

lubomirfranc.cz

S kamarádem Michalem Sedláčkem sme panu Francovi zmodernizovali web a převedli ho na jinej CMS. Web byl po ukončení politické kariéry odstaven.

DK Pharma

dkpharma.cz

Administrace webu a e-shopu výhradního dovozce kosmetiky Australian Bodycare do ČR. S mým dlouholetým kolegou a kamarádem Jiřím Malíkem sme v březnu 2017 provedli redesign (podle dostupnejch informací v dohledný době ne poslední). Spolupráce ukončena k prosinci 2017 (po roce a půl).

Fast bio

Ortodoxní negativista, léčba nemožná.
Grammar Nazi, co píše, jak mu zobák narost.
Eklektik, PCMR

Něco pro Saskii Burešovou

Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930