Sacrebleu

1. ledna 2013 | Tlachání

… aneb Potřebuju aktualizovat

Sice už to tady asi bylo milionkrát a eště jednou navrch, ale potřebuju aktualizovat. Aktualizovat stránky trochu, WordPress sem aktualizoval před chvílej a přechod z verze 3.3.2 na verzi 3.5 byl v cuku letu, půl minuty asi. Čeho sem se ale zhrozil bylo vidět verzi na jedný ze subdomén. Fuj. Takže mám vo zábavu postaráno. Pak abych se nenudil, tak tady mám asi 2,375 tuny fotek, kerý potřebujou probrat a nahrát do fotogalerie. Ta teď taky prodělala upgrade na novou verzi WP a zároveň už konečně vypadá jako galerie. ZenPhoto bylo plný spamu, tak teď je WP konečně na všech subdoménách.

Co se týče novýho roku, tak nikomu nepřeju nic, teda ne vůbec nic, ale rozhodně nic špatnýho. Novoroční přání je stejně každej rok jenom pytel plnej hoven a ty co vám něco do novýho roku přáli s váma stejně nejdýl do konce ledna vyjebou. Na předsevzetí se taky vykašlete, stejně to do konce roku nedokážete vydržet.

A Santa je hovado. A lidi sou kokoti, že to tlustýho sráče žerou jako by to byl pán tvorstva. A bude eště chvíli trvat než ty vánoční obludnosti zmizej z ulic, posraný Vánoce. Stejně na tradice každej prdí, hlavně že má každej toho svýho Santu všude a čevenobílý kraviny do voken a do vejloh. Než stihne zmizet vánoční rozpoložení, tak je tady další kravina, kerou je ten zapráskanej srdíčkovej sváteček, při kerým se všichni lavískujou a na potkáni mucinkaj, fůůůůůůůj. Barokní andílci zvracej.

Tak a to byla aktualizace. Mám to za sebou a někdy příště na vás sputim bandurskou za to, jakejma splaškama se živíte a máte z toho pak namožený konečníky.

Fast bio

Ortodoxní negativista, léčba nemožná.
Grammar Nazi, co píše, jak mu zobák narost.
Eklektik, PCMR

Něco pro Saskii Burešovou

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031