Update od minula

18. dubna 2017 | Tlachání

… aneb Zase píšu, co je novýho

Tak sem zase tady. Wheee! Od posledka sem přečet pár stránek v knížce, ale eště ji nedočet (Michelle ani Miloš by ze mě určitě radost neměli) a pastelky taky nevzal do ruky. Byl sem totiž vytíženej řešením EET. To je vám taková nebetyčná chujovina, kerou se mi po dvou měsících podařilo takřka dostat do WordPressu. Ale jenom takřka. Je tam nová GoPay brána, sou tam všechny pluginy na EET, ale za živýho boha to nevyplivne jedinej FIK. Nikam a na fakturu už tuplem ne. Z toho by se jeden vzepřiposral. Do toho všeho sem se eště pustil do předělávání designu. Zaplať pámbů, že to bylo kvůli tomu jeblýmu EET odstavený a moh sem se v tom rejpat. Ale trávil sem u toho i tak někdy i 14 hodin za den. Vychytávaly se hlavně mouchy odposledka, kdy se to tak trochu nechalo koňovi. No, nakonec web běží, dá se nakupovat, ale jen na dobírku, protože tam se EET (zatim – a doufám, že to tak zůstane) nemusí řešit. Babišoj bych za tenhle voser neradši narval rozpálenou ocelovou tyč do řiti studeným koncem napřed, aby ji za ten horkej nemoh vytáhnout.

Nedávno sem se dostal k dalšímu webu na přepracování, ale o tom se rozepíšu, až to bude hotový. Teď je to spíš takový hraní s barvama, fontama, fotkama atp. Pak se to jen naplní obsahem a spustí. Doufám, že ve vší počestnosti a bez problémů.

A dneska sem si kvůli samýmu Twitteru zapomněl otevřít okno, abych moh poslouchat ptáky. No nic, stejně tam je kosa a ptáci už sou v tahu.

Fast bio

Ortodoxní negativista, léčba nemožná.
Grammar Nazi, co píše, jak mu zobák narost.
Eklektik, PCMR

Něco pro Saskii Burešovou

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031