Vánoce pyčo

12. prosince 2014 | Tlachání

… aneb Když už je teda ten prosinec

Abych to uved na pravou míru: tenhle post sem původně začal psát k sobě na fejzbůkovou zeď, pak sem ale uznal za vhodný to hodit sem. Jednak na fb by to mohlo bejt dlouhý (uvidíme, jestli to bude dostatečně dlouhý pro blog) a druhak, když se podívám na datum posledního článku, tak jako „no ty vole!“ Ale abych se dostal k jádru pudla (BTW pudlové sou kokoti – stejně jako čivavy, maltézáci a ty další ksindli, co vypadaj jak minimalizovaný srny | EDIT: nemám nic proti srnám):

Máte už dárky na Vánoce? Že ne?! První co musíte udělat je honem běžet do banky nebo eště líp za nebankovním poskytovatelem a sjednejte si pořádnou půjčku s parádním úrokem a se začátkem splácení až v březnu. V lednu začíná platit vánoční půjčku jedině kokot. Dál vlezte na ňákej ten slevovej portál, kerej je celej jedním obrovským oddělením chujovin a prodává jak zboží, tak dárkový poukazy. Až tam dorazíte, tak se nechte ojebat těma pseudoslevama. Hlavní je, aby měly na konci tenhle symbol: % – jakože procenta, na procenta slyší každej. Další co tam musí bejt, sou vyharvestovaný fotky ze všech fotobank světa a nekonečno (∞ – to je zase symbol; Vánoce sou hlavně o symbolech, to je přece jasný) dojebanejch zfotošopovanejch fotek, na kerejch se nachází (nejlíp zdvojeně s popiskama „Před/Po“):

 • Vyhlazený pomerančový kůže
 • Přeoperovaný oční víčka
 • Vyliftingovaný podbradky a násobný brady
 • Vyfrézovaný vrásky
 • Vydojený tuky
 • Naběhlý pysky (jako na hubě, vy kanci)
 • Čela napumpovaný botulotoxinem (místo píchání je lepší přikládat klobásu – zkaženou…)
 • Ksichty (převážně) žen, po kerejch se plazej šipky všema směrama
 • Nechutný sádelnatý prdele v kontrastu s vyzáblejma půlkama (spíš čtvrtkama)
 • Krejčovskou mírou omotaný boky s vystouplejma pánevníma kostma
 • Nastávající matky se zfetovaným úsměvem poblíž obrazovky 4D ultrazvuku

A takhle bych moh pokračovat do aleluja.

Tak co, máte hotový všechno výše popsaný? Tak teď nezbejvá nic jinýho než čekat, až vám to všechno přivezou. A mezitim, než u vás zazvoní první řidič balíkový služby, vylezte ven mezi lidi a všechny terorizujte dotazem, jestli už maj dárky. A taky informacej, že vy ste zodpovědný, na Vánoce neserete a už máte dárky nakoupený. Každej přece ví hovno o tom, že ste to taky honili na poslední chvíli. Tady de o to bejt in. A in je ten, kdo má dárky. Ale neboje se, nejste světoví, trumfli vás totiž lidi, kerý si vánoční dárky doma syslej už od srpna.

Info na konec:
Autor článku už x let Vánoce neslaví a má je absolutně v paži. Serou ho ujetý lidi, kerý korzujou po krámech, jako by jim patřily, strkaj se v násobnejch frontách u pultů se salátama, kerý nakupujou v množství větším než velkým (minimum pět kilo je základ – kéž by vás z toho stihnul atomovej průjem), řvou po sobě, kradou si navzájem vybraný zboží z košíků (lze reálně zažít např. v odděleních s oblečením), přejou si navzájem „šťastný a veselý“, ale to jen a proto, že je to létama naučená fráze a sou jinak na sebe navzájem hnusnější víc než během roku. Autora článku by potěšilo, kdyby se mu během těch fanatickejch tří měsíců povedlo aspoň jednou si bez potíží koupit třeba jen ten zpropadenej bochník chleba.

Fast bio

Ortodoxní negativista, léčba nemožná.
Grammar Nazi, co píše, jak mu zobák narost.
Eklektik, PCMR

Něco pro Saskii Burešovou

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031