Verbální impotence

Je to na dvě věci. Ten broumovskej report snad nikdy nedopíšu nebo co? Už mě nenapdá jak to napsat. V tuhle chvíli mám napsanou půlku. Statistika: 2 stránky, 17 odstavců, 87 řádků, 1302 slov, 7256 znaků (před korekcej). Navíc se k tomu nějako nemůžu dohrabat, i když by to stálo za to. A nemůžu si stěžovat na to, že bych třeba neměl čas. Času mám tolik, že občas ani nevim co s nim. Třeba teď. Tma jak v prdeli, hodin jak na kostele, ale milostpán zase nic. Von taky momentálně docela nesouvisle přemejšlí totiž. Bo… No, a teď díky uploadování fotky sem zapomněl, co sem to chtěl napsat. Slov na „bo“ zas tak moc neni, jenže mi nevypadlo jen to slovo, ale celá myšlenka. Kašlu na to.

Mám taky nějako moc ikon na ploše, kurnik. Proč nemaj ikspéčka taky čtyři plochy, jako má Mint?! 67,647.  Tak velkým pokrytím v procentech se chluběj ikony na mý ploše. 115 z celkovýho počtu 170 ikon při výchozí velikosti ikony a rozlišení 1280×800.

Kdekoho napadne, že takovádle plocha musí bejt dílem šílenýho malíře. Větší darda přijde po kliknutí na nabídku Programy ve Startu. Tam si teď momentálně hoví 121 položek ve třech sloupcích a čtvrtým jen tak mírně načatým.

No nic, dost bylo slov. Syčej mi tu hadi, tak je du uspat. Voni bejvaj toudle dobou někdy nervní…

3 Comments

 1. Takže jak tak koukám reportu z Broumova se asi opravdu nedočkám :D. škoda, těšil jsem se.

  Teď k tvému příspěvku…
  XPčka nemůžou mít další plochy jako Mint, protože to není a nikdy nebude Mint. Smiř se s tím… :D.

  Proboha, co to má bejt ta tvoje plocha? To je šílenost. Už se ani nedivím, že to nikdy nedopíšeš, protože při zapnutí noťase a pohledu na tu plochu by jsem nenapsal taky nic (což se sice děje, ale příčinou není tolik ikon…).

  A to používáš všechny z těch 121 programů? Tomu nevěřím :D.

  Takže vyčisti plochu, promaž programy a šup ten report :).
  A moc si s těma hadama nehraj….

  P.S. Myslel jsem že jedeš teď na Win 7?

 2. TracThorr

  S tim reportem to asi provedu tak, ze ho dam po castech. Prece jen dve stranky cistyho textu popisujicich prvni tejden je i tak dost, co potom, kdyby ty stranky byly ctyri??? 😀

  Ad ikony: je jich tam tolik, pac na plose nemusim tolik klikat jako ve startu. Jedna se prevazne o zastupce mist v kompu (pocitac, sit, adresare s filmama a fotkakma), her (i ja si rad hraju :D), par veci na grafiku a pak nejaky dokumenty, kery potrebuju mit po ruce (zase jeden dvojklik misto dvou pri lozeni do dokumentu).

  Ad programy a nabidka start: obcas se divim, ze je sem schopnej pouzivat skoro vsechny (treba krome outlooku a excelu (zlatej calc z open office), kery potrebuju k synchronizaci telefonu). Programy, kery nainstaluju a nesplnej moje ocekavani hned odinstaluju, prohrabnu registry a zmizej v zapomneni.

  Ad Win 7: zatim jen faze testovani. Na vostro az se vsema novejma ovladacema…

  1. Souhlasím, lepší po částech jak nic. Aspoň to zvládnu přečíst :).

   Tvoje argumenty ohledně ikon na ploše mě uzemnili. Nemám co na to říct 🙂 . Snad jen, každému co mu vyhovuje…
   Čau

Comments are closed.