Zas tu něco smolim

13. února 2018 | Tlachání

… aneb Už to taky chtělo ňákej ten update

Tak sem si tak řikal, že bych moh zas něco sesmolit, když už ten blog mám, že jo? Trochu sem se tady v tom rejpal a novinkou je třeba to, že mě můžete kontaktovat, a to buďto skrz formulář nebo přímo mailem. Abyste si nemysleli, že sem ňáká brzda, tak máte na stránce i QR kód, můžete si tak přidat vizitku a mít můj mail po ruce.

V socsítích sem skryl Foursquare, páč se stejně neloguju (nemám ani nainstalováno), a dokonce mi z míst zmizelo moje doupě.

Abych se nemusel plácat se stránkama, tak sem si koupil takovou jednu berličku. Jmenuje se to WPBakery Page Builder. Tenhle plugin ukrutně zjednodušuje stavbu stránek, umí to různý CSS efekty a dá se do toho nacpat hromada addonů (ty sem zatim nezkoušel). Můžete bejt úplnej lempl, mít na hovno šablonu a stejně s tim uděláte divy. Sice sem za to dal 54,45 USD (včetně daně), ale holt každá sranda něco stojí.

Co mě taky v poslední době potkalo sou nový weby. Tři. První je pro jednu velice dobrou přítelkyni, kerá dělá manažerku tříčlenný kapele. Rozjela jim fb, na můj popud pozdějc i Twitter (na kerej synchronizuje posty z fb) a chybí už jen ten web, aby byli v obraze i lidi mimo sociální sítě. Druhý stránky sou pro menší obec (tam čekám, jak se rozhoupu) a třetí by se měly zabejvat první světovou válkou (tam zas čekám na podklady). O všem se budete moct pozdějc dočíst v projektech, kde to prozatim eště není.

Už mě nějak nenapadá, co bych vám sem eště napsal, takže tímto lze asi považovat povinnost vůči blogu za dokončenou.

P.S.: Jo, zapomněl sem se zmínit o tom, že mám za sebou tisící tvít.

Fast bio

Ortodoxní negativista, léčba nemožná.
Grammar Nazi, co píše, jak mu zobák narost.
Eklektik, PCMR

Něco pro Saskii Burešovou

Červen 2023
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930